Usługi finansowe

Finanse na raz dwa trzy

Usługi kredytowe

Napisane 02.01.2020 przez Damian Wejtermajer

Tagi: usługi kredytowe, kredyty, pożyczki, usługi finansowe,

Nie wierz nam na słowo. Oto jeszcze jeden przykład tego, jak faktycznie wyglądają nasze usługi kredytowe.

To jest prawdziwy, oryginalny raport kredytowy, który sporządziła dla nas prawdziwa, oryginalna firma zajmująca się naprawą kredytów, FICO. To jest twoja ocena kredytowa.

To jest faktyczny, autentyczny raport kredytowy FICO, który mamy z oryginalnego źródła. Pokazuje twój wynik 462. Oto jak wygląda wynik na FICO tylko kilku naszych raportów kredytowych.

Porównajmy to teraz z tym, jak wygląda twoja ocena wiarygodności kredytowej, jeśli została pobrana z fałszywego lub nieautoryzowanego raportu.

W tym przykładzie patrzymy na fałszywy raport. To nie jest wynik FICO, ale jest to fałszywy raport, który służy do uzyskania wyniku.

Ten raport pokazuje Twój wynik FICO na poziomie 462. Wygląda na bardzo dokładny raport z renomowanego źródła.

Ale firma zajmująca się naprawą kredytów, FICO, nie jest w stanie powiedzieć, jaki to wynik.

  • Chcesz wiedzieć, jak uzyskali twój wynik? Oto odpowiedź.
  • Jak FICO zdobywa Twój wynik

Ocena kredytowa FICO oparta jest na szczegółowej analizie raportu kredytowego danej osoby.

Informacje wykorzystane do wygenerowania oceny wiarygodności kredytowej FICO to szczegółowa analiza raportu kredytowego danej osoby przeprowadzana przez biuro kredytowe w celu oceny zdolności kredytowej danej osoby

Często twierdzi się, że karty kredytowe są kartami kredytowymi i że jeśli masz konto, nigdy nie powinieneś próbować zmieniać zdania na temat karty kredytowej. Ale to nie jest prawda. Tak jak nie potrzebujesz automatycznie pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, tak osoba fizyczna nie musi posiadać karty kredytowej

Zasadniczo nie należy zapisywać się na kartę kredytową, gdy bank oferuje lepszą ofertę. Zamiast tego zarejestruj kartę kredytową, jeśli:

  • wiesz, że nie będziesz w stanie dokonywać pełnych płatności i
  • wiesz, że nie będziesz w stanie uzyskać lepszej oferty.

Rejestrując się w celu uzyskania karty kredytowej, powinieneś pomyśleć o swoich osobistych celach. Karta kredytowa ma na celu sfinansowanie zakupów.

Jeśli nie planujesz regularnie robić zakupów, nie powinieneś zapisywać się na kartę kredytową. Na przykład, jeśli chcesz kupić nowy samochód, nie musisz czekać na stopę z banku, aby spłacić pożyczkę. Bank może spłacić pożyczkę samodzielnie. Możesz także kupić dom lub motocykl.

Jeśli chcesz dokonywać regularnych zakupów, możesz zapisać się na kartę kredytową. Karty kredytowe są przydatne do robienia mniejszych zakupów.

  • Najlepsza oferta kart kredytowych to prawdopodobnie oferta bez rocznej opłaty

Dlaczego lubię Bitcoin Bitcoin i Blockchain: Wielka rewolucja Blockchain Spojrzenie na technologię kryjącą się za Bitcoinami

Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że agencje sprawozdawczości kredytowej istnieją już od dłuższego czasu. W rzeczywistości pierwsza agencja sprawozdawczości kredytowej w tym kraju nazywała się Bureau of Credit and Finance, która została utworzona w celu prowadzenia rejestrów własności nieruchomości w 1851 roku. Agencje sporządzające raporty kredytowe zostały utworzone, ponieważ Stany Zjednoczone dysponowały ograniczoną ilością pieniędzy i było to ważne aby śledzić, gdzie ludzie mogli to wydać.

Agencje te były zobowiązane do przekazywania informacji w formie raportów kredytowych do rządu federalnego, a firmy sprawozdawcze musiały przesyłać te raporty do Departamentu Skarbu PL. Następnie rząd wykorzystał te informacje, aby ustalić, czy przyznać ludziom kredyt.

W dzisiejszych czasach agencje sprawozdawczości kredytowej stały się dużym problemem w PL z powodu wzrostu bankowości internetowej i transakcji online. Na przykład osoba, która nie ma konta bankowego, nie może już używać karty kredytowej, karty debetowej ani bankowości internetowej do kupowania czegokolwiek. W niektórych przypadkach kart kredytowych można użyć do zakupu rzeczy takich jak najnowszy iPhone, ale użytkownicy nie mogą kupić najnowszego smartfona bez uprzedniej zgody banku.

Innym problemem związanym z biurami informacji kredytowej jest to, że większość istniejących dziś agencji informacji kredytowej zostało kupionych przez cztery duże biura kredytowe

nie wiedziałeś, że mogą cię obciążyć za ułamek kosztów karty kredytowej. Wydawcy kart kredytowych nie mogą sobie pozwolić na utratę działalności. Są więc gotowi zapłacić dużą premię, aby uzyskać kogoś, kto jest zawsze poniżej. Jak zostać sprzedawcą kart kredytowych? Po pierwsze, musisz dużo wiedzieć o kredytach. Nie mówię o ocenach zdolności kredytowej. To strata czasu. Mówię o historii kredytowej wnioskodawcy. Jeśli czyjaś historia kredytowa jest nieskazitelna, powinieneś być w stanie przekonać ją do udzielenia pożyczki bez kontroli kredytowej. Po drugie, musisz wiedzieć, jak je sprzedać, jak wspaniała będzie ta oferta. Po trzecie, musisz wiedzieć o kartach kredytowych i procesie kredytowym. Zanim się tym zajmiemy, rzućmy okiem na to, jak faktycznie sprzedasz komuś kartę kredytową. W tym filmie pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wyjaśnienie im, że będziesz w stanie uzyskać kartę kredytową w zamian za odłożenie niewielkiego depozytu. Następnie powinieneś omówić niektóre warunki finansowe. Na przykład warunki pożyczki, oprocentowanie, kwota, data zamknięcia itd.


O autorze

Damian Wejtermajer

Cześć. Mam na imię Damian i usługami kredytowymi zajmuję się już od wielu lat, niemal od początku tego tysiąclecia. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wiedzą, którą dzielę się na tym blogu. Czasem poruszam tematy lekkie, a czasem naprawdę trudne i zakręcone.

Finansowe konsekwencje błędnych decyzji

Powiedział, że musisz wydać wystarczająco dużo, aby zapłacić za swoje błędy. W większości przypadków to niewiele. Aby naprawdę zrozumieć finansowe konsekwencje swoich złych decyzji, sp

Czytaj więcej...

Losowy

Instrukcje związane z pomocą finansową - dla zaawansowanych

Gdzie uzyskać pomoc. Jak skontaktować się z dostawcami usług finansowych. Jak dowiedzieć się, czy ktoś ma kłopoty. Jak dowiedzieć się, z kim rozmawiać. Jak zidentyfikować ryzyko finansowe. Jak upewnić

Czytaj więcej...