Usługi finansowe

Finanse na raz dwa trzy

Karty kredytowe i konta bankowe

Napisane 02.01.2020 przez Damian Wejtermajer

Tagi: karta kredytowa, konto bankowe,

Spis treści:

         » Zanim zrobisz cokolwiek innego
         » Sprawdź raport kredytowy
         » Tabela porównania procesorów płatności
         » Płatności jednym kliknięciem pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.
         » 1. Nie możesz ufać biurom kredytowym.
         » 2. Karty kredytowe mogą być dobrą inwestycją.

W przypadku karty kredytowej lub konta bankowego, które nie mają dobrej opinii, może się zdarzyć wiele rzeczy. Możesz zobaczyć obciążenie lub wzrost limitu kredytu z kart kredytowych, gdy konto jest faktycznie zamknięte. Inną rzeczą, która może się zdarzyć, jest brak środków na opłacenie karty lub konta.

Zostanie również naliczona opłata za opóźnienie. Ta późna opłata jest pobierana za każdym razem, gdy Twoje konto nie ma dobrej opinii. Oznacza to również, że zostaniesz obciążony większą ilością pieniędzy, gdy konto stanie się w dobrej kondycji.

Jeśli chcesz, aby firma obsługująca Twoją kartę kredytową współpracowała z Tobą i upewniła się, że Twoje konto ma dobrą opinię, to powinieneś zrobić kilka rzeczy.

Zanim zrobisz cokolwiek innego

Zanim zaczniesz robić cokolwiek innego z kartą kredytową, upewnij się, że Twoje konto ma dobrą opinię.

Oznacza to, że masz saldo na koncie i że dostępne są środki.

Dla twojej informacji, oto lista rzeczy, które powinieneś zrobić, zanim zaczniesz cokolwiek robić przy pomocy swojej karty kredytowej.

Sprawdź raport kredytowy

Będziesz chciał upewnić się, że masz najnowszy raport z każdego biura kredytowego. Wynika to z faktu, że chcesz mieć pewność, że raport jest dokładny i kompletny

Jeśli znajdziesz dobre rozwiązanie płatności online dla swojego konta bankowego, Twoja firma zaoszczędzi setki dolarów rocznie.

Używam Stripe do obsługi wszystkich moich płatności online. Jest szybki, łatwy w użyciu i działa w prawie wszystkich krajach, w których prowadzę działalność. Jest świetny dla małych firm i nie jest drogi, więc warto to sprawdzić.

Tabela porównania procesorów płatności

Przygotowałem również listę podobnych procesorów płatniczych. Jeśli szukasz pierwszej trójki, sprawdź ten artykuł.

Najlepsze internetowe procesory płatności - 5 powodów, dla których warto skorzystać z procesora płatności

Płatności jednym kliknięciem pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Tego nie zrobi żaden bank, więc będziesz musiał zapłacić komuś za to.

Wiele firm nie ma pewności, co zrobi ze swoimi pieniędzmi, dlatego potrzebują sposobu, aby je wyśledzić i dowiedzieć się, dokąd idą ich pieniądze.

Płatności są siłą napędową Twojej firmy. Bez nich nie masz szczęścia.

Musisz stale utrzymywać saldo na koncie bankowym. Bez transakcji konto zostanie zamknięte, a Ty stracisz możliwość dokonywania płatności.

Jeśli nie wykorzystasz w pełni rozwiązań płatniczych online, możesz stracić miliony dolarów w ciągu roku

I tak, aby pomóc Ci zrozumieć swoją historię kredytową i to, co naprawdę musisz zrobić, aby to naprawić, przygotowaliśmy obszerną listę 10 najważniejszych lekcji, które musisz wiedzieć, zanim osiągniesz 40. Pomogą ci ominąć swoje błędy i sprawić, że będziesz wyglądać świetnie na złote lata.

1. Nie możesz ufać biurom kredytowym.

"Jeśli masz więcej niż 40 lat, prawdopodobnie powinieneś przestać wierzyć w biura kredytowe. Prawda jest taka, że ​​głównie nas okłamują" - napisał Gene Sperling, rzecznik konsumentów i były doradca w Białym Domu.

Według kredytu. com, biuro, w którym większość ludzi szuka najbardziej dokładnych ocen wiarygodności kredytowej, dostarczane przez nich raporty kredytowe są "nieuczciwe, niedokładne i wprowadzające w błąd".

Autor raportu, Amy Russell, zauważył, że oceny wiarygodności kredytowej oparte na danych dostarczonych przez biura informacji kredytowej są oparte na opiniach trzech głównych biur, które są własnością tej samej firmy.

"Faktem jest, że główne biura kredytowe nie zajmują się zapewnianiem konsumentom dobrych informacji kredytowych. Główne biura zajmują się zarabianiem pieniędzy poprzez sprzedaż raportu kredytowego innym firmom, które z kolei sprzedają je pożyczkodawcom , "Napisał Russell.

2. Karty kredytowe mogą być dobrą inwestycją.

"Co jeśli chcesz mieć dom i oszczędzać na emeryturę?" Kredyt. zapytał com

: "Chcą wiedzieć, czy masz jasny obraz tego, jak chcesz zorganizować projekt, jaki będzie budżet i co będziesz robić w projekcie."

"Chcą wiedzieć, czy masz jasny obraz tego, jak chcesz zorganizować projekt, jaki będzie budżet i co będziesz robić w projekcie." Kluczowe umiejętności: "Oni chcą wiedzieć, czy masz jasny obraz całego projektu i zakresu, ram czasowych i tego, co zamierzasz zrobić. Chcą wiedzieć, czy możesz to dla nich wyrazić. "

"Chcą wiedzieć, czy masz jasny obraz całego projektu i zakresu, ram czasowych i tego, co zamierzasz zrobić." Wywiad ekspercki: "Chcą rozmawiać o twoich praktykach zarządzania projektami. Chcą wiedzieć, w jaki sposób zarządzasz projektem i zarządzanie czasem, a następnie planowanie projektu, harmonogram i zarządzanie projektem. "

"Chcą porozmawiać o twoich praktykach zarządzania projektami." Kluczowe umiejętności: "Chcą porozmawiać o tym, jak podchodzisz do projektów, jak identyfikujesz kluczowych interesariuszy, jakie umiejętności potrzebujesz, aby zidentyfikować tych interesariuszy i jak organizujesz projekt działania zarządcze

Autor: Neil Horett, wiceprezes ds. rozwiązań klienckich, konsekwencje niepowodzenia rozwiązań usług kredytowych przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej Neil Horett, wiceprezes ds. rozwiązań klienckich, czytaj więcej

Jak ustalić właściwą kartę kredytową dla Twojej firmy Jak ustalić właściwą kartę kredytową dla Twojej firmy Co robisz po utracie konta karty kredytowej? Co jeśli mógłbyś to wszystko odzyskać? Czytaj więcej

Jak wybrać następną kartę kredytową dla swojej firmy Jak wybrać następną kartę kredytową dla swojej firmy Trudno ci wybrać kartę kredytową dla swojej firmy? Oto kilka wskazówek, które warto rozważyć przy rozważaniu karty kredytowej dla swojej firmy. Czytaj więcej

Jaki jest właściwy sposób uaktualnienia mojej karty kredytowej? Jaki jest właściwy sposób uaktualnienia mojej karty kredytowej? Nowa karta oferuje wiele korzyści i korzyści dla tych, którzy z niej korzystają. Ale co z tymi, którzy nie używają karty kredytowej? Czytaj więcej

Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową i historię zdolności kredytowej Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową i historię zdolności kredytowej Raportowanie zdolności kredytowej jest niezbędne dla osób, które chcą zabezpieczyć kredyt lub kartę kredytową. Oto jak sprawdzić swoją zdolność kredytową i historię zdolności kredytowej. Czytaj więcej

Ile kosztują karty kredytowe? Ile kosztują karty kredytowe? Możesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twoja karta kredytowa i jak uzyskać najlepszą ofertę na następną kartę, patrząc na wyciąg z karty


O autorze

Damian Wejtermajer

Cześć. Mam na imię Damian i usługami kredytowymi zajmuję się już od wielu lat, niemal od początku tego tysiąclecia. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wiedzą, którą dzielę się na tym blogu. Czasem poruszam tematy lekkie, a czasem naprawdę trudne i zakręcone.

Finansowe konsekwencje błędnych decyzji

Powiedział, że musisz wydać wystarczająco dużo, aby zapłacić za swoje błędy. W większości przypadków to niewiele. Aby naprawdę zrozumieć finansowe konsekwencje swoich złych decyzji, sp

Czytaj więcej...

Losowy

Spłaty kredytów

Jeśli współpracujesz z firmą zajmującą się spłatą kredytów, poproś o radę swojego przełożonego. Instytut napraw kredytowych ma listę nadzorców, którzy mogą odpowiedzieć na twoje

Czytaj więcej...