Usługi finansowe

Finanse na raz dwa trzy

Jak być niezależbym finansowo

Napisane 02.01.2020 przez Damian Wejtermajer

Tagi: finanse, zależność, niezależność, biznes, przedsiębiorstwo,

Jedną z największych zalet bycia przedsiębiorcą jest to, że masz dużo swobody w robieniu niektórych rzeczy, które chcesz robić.

I chciałem zrobić coś niesamowitego dla siebie, dlatego stworzyłem prosty, ale potężny organ ds. usług finansowych.

I to jest przewodnik, który pomoże ci zarobić więcej pieniędzy, poprawić finanse, wyjść z długów i być najlepszą wersją ciebie.

Chciałbym zobaczyć, jak stajesz się najlepszą wersją siebie - wiem, że to możliwe.

Oto powód, dla którego powinieneś przeczytać ten przewodnik, aby zostać bossem usług finansowych:

 • 1. To proste.
 • To nie jest skomplikowany, mylący ani skomplikowany przewodnik.

Nie chcę, abyś spędzał dużo czasu na badaniu książki lub próbowaniu zrozumienia pojęć.

Ten przewodnik jest łatwy do zrozumienia, czytelny i zawiera wiele praktycznych porad, które pomogą Ci wyjść z długów i zarobić więcej pieniędzy.

 • 2. Uczy, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem finansowym.
 • To nie jest magiczna pigułka, która magicznie zarabia pieniądze.

To tylko zarys tego, jak możesz przejąć kontrolę nad swoimi finansami i stać się lepszą wersją siebie

 • Ustawa o zmianie ustawy o usługach finansowych
 • Minister finansów
 • Minister właściwy do spraw usług finansowych
 • Uwaga marginalna: krótki tytuł
 • 1 Ustawa ta może być cytowana jako Ustawa o usługach finansowych.
 • Uwaga marginalna: krótki tytuł
 • 2 (1) Ustawa może być cytowana jako Ustawa o usługach finansowych.

Nota marginalna: Rozpoczęcie (2) Ustawa o usługach finansowych i wszelkie regulacje na jej podstawie wchodzą w życie w dniu wyznaczonym.

2 (1) Każdy wierzyciel osoby ma prawo do wglądu i kopiowania wszelkich ksiąg, rachunków i dokumentów osoby będącej w posiadaniu, opieki lub kontroli lub do wglądu i kopiowania dowolnej książki, rachunku lub dokumentu osoby o których mowa w podsekcji 2, które były w posiadaniu, opiece lub kontroli osoby bezpośrednio przed rozpoczęciem niniejszej sekcji i które dotyczą tej osoby lub któregokolwiek z jej wierzycieli

Nowy system finansowy

Druga fala globalnych regulacji zostanie wprowadzona w życie od 2016 r., powiedziała Rada Stabilności Finansowej w oświadczeniu dołączonym do rocznego sprawozdania na temat globalnego systemu finansowego. Nowe przepisy mają na celu ochronę stabilności finansowej i zapobieganie powtórzeniu się kryzysu finansowego z 2008 r., Powiedział.

FSB wydała również szereg zaleceń, aby pomóc organom nadzoru finansowego w radzeniu sobie z ryzykiem w przyszłości. FSB chce stworzenia nowego organu nadzoru, który będzie nadzorował banki, które są uważane za zagrożone upadkiem.

Pozwoliłoby nam to zobaczyć, jak jedna osoba może przekształcić świat!

W końcu myślę, że będę w stanie to zrobić samodzielnie. Myślę, że wiele z nich opiera się na moim nastawieniu. Mam szczęście, że mam bardzo wspierającą rodzinę i wielu naprawdę wspaniałych przyjaciół. Myślę jednak, że zależy to od postawionego stanowiska i od tego, jak się traktujesz. Mam kilka osób w życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym, które wiele mnie nauczyły o byciu przedsiębiorcą. I myślę, że to ważne: musisz być trochę samolubny, aby odnieść sukces. Jeśli nie, nie przeżyjesz.

Pierwsza napisana książka, The Four Hour Workweek, to klasyk. Co porabiasz?

Nadal nad tym pracuję. Nie zamierzam wydać drugiej książki. Teraz robię książkę tylko z córką, zatytułowaną The Playground Effect - jest to interaktywny zeszyt ćwiczeń. Jest to poradnik dla dzieci, który zapoznaje ich z pojęciem zabawy, pojęciem zabawy i tym, jak może wpłynąć na ich życie. Napisałem też książkę o świecie przedsiębiorczości zatytułowaną The Start-Up!


O autorze

Damian Wejtermajer

Cześć. Mam na imię Damian i usługami kredytowymi zajmuję się już od wielu lat, niemal od początku tego tysiąclecia. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wiedzą, którą dzielę się na tym blogu. Czasem poruszam tematy lekkie, a czasem naprawdę trudne i zakręcone.

Finansowe konsekwencje błędnych decyzji

Powiedział, że musisz wydać wystarczająco dużo, aby zapłacić za swoje błędy. W większości przypadków to niewiele. Aby naprawdę zrozumieć finansowe konsekwencje swoich złych decyzji, sp

Czytaj więcej...

Losowy

Dostawcy usług finansowych

"Dostawca usług finansowych" oznacza osobę, która świadczy usługi finansowe na rzecz konsumentów i spełnia wymagania części 1 załącznika 1 do Ustawy o usługach i rynkach finansowych z 200

Czytaj więcej...